Adwokat Krzysztof Kopciuch

PROFIL

 

Adw. Krzysztof Kopciuch

 

W 2009r. obronił pracę magisterską z zakresu prawa międzynarodowego i europejskiego pod kierunkiem naukowym pani prof. UR dr hab. Elżbiety Dyni, uzyskując tytuł zawodowy magistra Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego w Rzeszowie.

W latach 2010 – 2012 odbył stacjonarną aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Rzeszowie, zdając w 2013r. pozytywnie egzamin adwokacki.

W trakcie praktyki zawodowej, odbytej w Kancelarii Adwokackiej adw. Łukasza Barszcz w Rzeszowie, zdobył bogate doświadczenie zawodowe, związane z reprezentacją procesową, prowadzeniem spraw jak i obsługą prawną, zarówno podmiotów gospodarczych, jak i klientów indywidualnych. Wielokrotnie reprezentował renomowane Kancelarie, w tym był pełnomocnikiem jednego z największych ubezpieczycieli.

Kancelaria specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa karnego, prawa rodzinnego oraz prowadzeniem spraw odszkodowawczych.  Z uwagi na duże doświadczenie, prowadzi szkolenia oraz zajmuje się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców

W czasie wolnym, adw. Krzysztof Kopciuch interesuje się fotografią, jego hobby to turystyka górska, narty oraz historia najnowsza.