Kopciuch-Krzysztof-adwokat

Adw. dr Krzysztof Kopciuch

Profesjonalny adwokat

W 2009r. obroniłem pracę magisterską z zakresu prawa międzynarodowego i europejskiego pod kierunkiem naukowym pani prof. UR dr hab. Elżbiety Dyni, uzyskując tytuł zawodowy magistra Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego w Rzeszowie. W latach 2010 – 2012 odbyłem stacjonarną aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Rzeszowie, zdając w 2013r. pozytywnie egzamin adwokacki. 

W dniu 9 listopada 2017 r. obroniłem na Wydziale Socjologiczno – Historycznym Uniwersytetu Rzeszowskiego w Rzeszowie rozprawę doktorską pt: „Adwokatura w Polsce (1982-2016). Studium historyczno – prawne” i po złożeniu wymaganych egzaminów uzyskałem stopień naukowy doktora nauk humanistycznych nadany uchwałą Rady Wydziału Socjologiczno – Historycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego w Rzeszowie z dnia 16 listopada 2017 r. Promotorem w przewodzie doktorskim była Pani prof. UR dr hab. Sabina Grabowska, zaś recenzentami byli prof. dr hab. Wiesław Skrzydło oraz prof. UJK dr hab. Wojciech Saletra. 

Od 2013 r. prowadzę Kancelarię Adwokacką w Lubaczowie i Rzeszowie

W czasie wykonywania zawodu zdobyłem bogate doświadczenie  związane z reprezentacją procesową, prowadzeniem spraw jak i obsługą prawną, zarówno podmiotów gospodarczych, jak i klientów indywidualnych.

Prawo
to moja pasja
i misja

 Moja kancelaria specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa karnego, prawa rodzinnego, obsługi prawnej przedsiębiorstw oraz prowadzeniem spraw odszkodowawczych. 

W mojej kancelarii adwokackiej w Rzeszowie oraz w Lubaczowie zajmuję się kompleksową obsługą prawną firm i instytucji.

Postanowiłem podążać ścieżką kariery adwokata w Lubaczowie oraz Rzeszowie, ponieważ ta praca, to swojego rodzaju powołanie. Nie jest to łatwy zawód, ale na pewno bardzo wdzięczny. Misją założonej Kancelarii jest doradztwo oraz kompleksowa obsługa prawna w zakresie bezpieczeństwa prawnego dla mieszkańców wspomnianych miast oraz małych i średnich przedsiębiorców. W czasie wolnym interesuję się fotografią, a moje hobby to turystyka górska, narty oraz historia najnowsza.

Co wyróżnia współpracę ze mną?

Wysoka jakość, rzetelność, terminowość oraz elastyczność

Wieloletnie doświadczenie jako adwokat w Lubaczowie i Rzeszowie

Obsługa prawna, zarówno podmiotów gospodarczych, jak i klientów indywidualnych

Fachowa pomoc oraz dyspozycyjność na każdym etapie świadczonych usług

Najwyższe kompetencje merytoryczne i najlepszą jakość świadczonych usług

Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie z pełnym obiektywizmem i empatią

Prowadzę szkolenia prawne dla firm

Posiadam duże doświadczenie jako adwokat w Lubaczowie i Rzeszowie, dlatego też postanowiłem rozpocząć szkolenia dla firm, które cieszą się ogromnym uznaniem, dzięki umiejętności przystępnego przekazania wiedzy o trudnych zagadnieniach prawnych w przystępny sposób. W czasie zajęć uczestnicy otrzymują szczegółowe, staranie przygotowane materiały, które służą usystematyzowaniu i utrwaleniu zdobytej wiedzy, a w dalszym okresie pozwalają wykorzystać zgromadzone informacje w bieżącej pracy zawodowej.